


Комунальний заклад дошкільної освіти №149
Криворізької міської ради
Уряд подовжив адаптивний карантин
в Україні до 31 жовтня
З 1 серпня адаптивний карантин в Україні дозволяє посилювати чи послаблювати карантин в окремих містах і районах областей, якщо через саме в них найгірша ситуація з коронавірусом.
Джерело: головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко в інтерв'ю "Українському радіо"
Пряма мова Ляшка: "Ми відмовилися від тотального загального карантину на території всієї держави, а запровадили адаптивний карантин, який із 31 липня – можна сказати, вже з 1 серпня - розпочне працювати інакше, ніж було до цього впродовж останніх півтора місяці.
У чому інакшість? Якщо область 5 днів поспіль буде перевищувати 4 загальнонаціональні індикатори, які були до цього, ми цю область розкладемо на райони і міста обласного значення – і кожен район покаже свій внесок в стан захворюваності коронавірусної хвороби.
І в залежності, який відсоток дає район або місто обласного значення, він буде виділений або в зелену, або в жовту, або в помаранчеву, або в червону зону. Червона – це найкритичніша, в якій закривається все, як у нас було в березні-квітні на території всієї держави.
І якщо є червона зона, то він триває до того часу, доки внесок у загальну захворюваність в області не зменшиться – і область не перейде у помаранчеву, жовту чи зелену. Коли три дні ми бачимо, що показник кращий, ми переводимо цей район в іншу зону".
Деталі: Ляшко уточнив, що "зелена зона – це загально обов’язкові вимоги, які сьогодні є: не можна заходити у громадські будівлі без маски на обличчі, потрібно дотримуватися соціальної дистанції, потрібно мити руки й обробляти їх антисептиком, і одна людина на 5 квадратних метрів".
Жовта – це "буферна зона", яка не дуже відрізняється від "зеленої" за обмеженнями, але стає попереджувальною. У цьому періоді заборонено відвідувати будинки літніх людей, лікарні, соціальні установи.
Міністр охорони здоров’я Максим Степанов на ранковому брифінгу 23 липня також сказав, що при "зеленій зоні" діють мінімальні обмеження: маски, дистанція, в кінотеатрах – не більше ніж на 50% зайнятих місць, у транспорті – пасажирів лише по кількості сидінь.
Критерії, на які зважатимуть: рівень заповненості ліжок (щоб не перевищував 50%), кількість тестувань на 100 тисяч громадян, відсоток виявлення хворих і динаміка захворюваності. Регіон може перейти в іншу зону, коли 5 днів поспіль зростає хоча б один із 4 показників.
Пряма мова Степанова: "Перехід з однієї зони в іншу відбувається за рішенням центральної Державної комісії ТЕБ та НС. У такий спосіб ми виключаємо будь-які політичні чинники перед місцевими виборами, бо інколи ми бачили загравання від органу місцевого самоврядування з виборцями – а все це напряму впливає на здоров’я і життя наших громадян".

Перегляньте разом з діьми пізнавальні відеоролики
З 25.05.2020 заклад дошкільної освіти відновлює свою роботу









Організація дистанційного навчання у закладі дошкільної освіти








Організація дистанційного навчання
в ЗДО
"Вишиванка - твій генетичний код!"
21.05.2020 травня відзначається День Вишиванки.
Шановні батьки наших любих вихованців!
Щороку навесні в Україні відзначається день матері – одне з головних родинних свят, присвячене найріднішій жінці в житті кожної людини. В незалежній Україні День матері було встановлено указом президента України в 1999 році. Цей день – чудовий привід приділити увагу матерям, висловити їм теплі почуття і підкреслити їх величезну роль в будь-якій сім'ї.
В Україні День матері відзначається у другу неділю травня. Цього року воно припадає на 10 травня. Міжнародний день матері сьогодні відзначається більш ніж у 40 країнах світу.
Розкажи дитині про Україну: 12 патріотичних мультиків
Телеканал ПлюсПлюс підготував для дітей серію цікавих мультфільмів про Україну «Це – наше і це – твоє», які можуть допомогти батькам розповісти дітлахам про винаходи українців а також можуть бути залучені педагогами до проведення занять.
Ознайомитись з мультфільмами можна ТУТ.
04.05.2020-08.05.2020 тиждень: "Я і моя сім'я. Моя країна". Його мета - допомагати дітям розуміти значення слова "сім'я", запам'ятовувати всих членів своєї родини, називати імена своїх батьків, дідусів і бабусь, братів та сестер, своє ім'я, прізвище та вік; учити звертатися до дорослих на "Ви"; виховувати повагу до родини, турботливість, співчуття, бажання допомагати. Крім цього, ознайомлювати дитину з назвою рідного краю (країни, міста, власної адреси); познайомити із державним символом - Державним Прапором України та пояснити, що його вивішують на будівлі, під час свят.
27.04.2020-30.04.2020 тиждень "Одяг та взуття навесні. Наше вбрання".
Його мета - поглибити знання дітей про те як ми одягаємося та взуваємося навесні? Хто шиє нам одяг?
Професія швачки. Одягнемо ляльку на прогулянку. Одяг для хлопчиків і дівчаток. Бабусині рушники. Національне вбрання.
Шановні батьки! Нажаль наш карантин затягується на не визначений термін.